Przypisy ogólne

Oferty "Wizualizacja mieszkania za 1 grosz dla klientów MAXON Nieruchomości” oraz "10% rabatu na pierwsze zakupy dla klientów MAXON Nieruchomości" kierowane są przez Leroy-Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Targowa 72, 03-734 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000053665, posiadająca NIP: 113-00-89-950; REGON: 010692148. Oferty obowiązuje w okresie od 01.08.2017 r. do odwołania na terenie sklepu stacjonarnego Leroy Merlin Targówek przy ul. Malborska 35 w Warszawie (03-286).

Oferty są skierowane do pełnoletnich osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które: a) zawarły za pośrednictwem Partnera umowę deweloperską/ przedwstępną lub umowę nabycia lub sprzedaży nieruchomości.. b) w okresie obowiązywania Ofert otrzymały od MAXON Nieruchomości List Intencyjny, a następnie przystąpiły do programu lojalnościowego Leroy Merlin "Dom".

* Osoby spełniające warunki oferty "Wizualizacja mieszkania za 1 grosz dla klientów MAXON Nieruchomości" mogą od chwili otrzymania Listu Intencyjnego zamówić w Sklepie wizualizację mieszkania za 1 grosz. Wizualizacja pomieszczeń wchodzących w skład mieszkania zostanie przygotowana w programie komputerowym, w oparciu o towary dostępne w ofercie handlowej Leroy Merlin. Wizualizacja nie jest projektem budowlanym, lecz propozycją wykończenia i aranżacji wnętrz.

** Osoby spełniające warunki oferty "10 % rabatu na pierwsze zakupy dla klientów MAXON Nieruchomości " mogą od otrzymania Listu Intencyjnego dokonać w sklepie stacjonarnym i internetowym zakupu dowolnych towarów z 10 % rabatem. Rabat jest udzielany jednorazowo na pierwsze zakupy dokonane przez Klienta, po przystąpieniu do programu "DOM". Rabat ma charakter jednorazowy i nie będzie udzielany na kolejne zakupy. Regulamin oferty specjalnej dostępny w punktach informacyjnych w sklepach Leroy Merlin lub w biurze sprzedaży Skarbka Skwer ul. Skarbka z Gór 138.

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i Politykę prywatności.