O inwestycji

Skarbka Skwer to kameralna inwestycja na warszawskiej Białołęce. Mieszkania na sprzedaż zaprojektowane zostały z myślą o młodych, aktywnych ludziach poszukujących własnej przestrzeni, która spełni ich marzenia o własnym mieszkaniu.

Najważniejsze zalety inwestycji:

  • doskonała lokalizacja, tylko 5 min od Trasy Toruńskiej
  • dobra komunikacja, przystanek autobusowy tuż przy osiedlu
  • fantastyczne sąsiedztwo, w pobliżu park Magiczny i stacja Veturilo
  • kameralna i ponadczasowa architektura
  • dobry standard wykończenia windy i garaż podziemny
  • różnorodne układy i powierzchnie mieszkań.
  • lokale usługowe na parterze
  • zielone otoczenie i wewnętrzny skwer ze stawem

Projektując przestrzeń skoncentrowaliśmy się na praktycznych rozwiązaniach, które zapewniają wysoki komfort życia. Na naszym osiedlu znajdziesz kompaktowe kawalerki, idealne dla osób szukających własnego miejsca w przystępnej cenie oraz przestronne 2 i 3 pokojowe mieszkania. Wysoki komfort życia przyszłych mieszkańców zapewni bogaty wybór lokali o zróżnicowanych rozkładach z możliwością wybrania balkonu, loggii lub ogródka w cenie mieszkania.  

Projekt jest realizowany przy ulicy Skarbka z Gór,  w jednej z najlepiej rozwiniętych części Białołęki. W pobliżu inwestycji znajdziecie doskonale rozwiniętą sieć handlowo-usługową, kameralne sklepiki, piekarnie i restauracje oraz liczne tereny zielone. Ponadto w odległości zaledwie 10-minutowego spaceru od inwestycji znajduje się Park Magiczny, a w nim siłownie plenerowe, drążki do street workoutu, skatepark, miejskie grille oraz tematyczne place zabaw dla najmłodszych. Ogromnym atutem osiedla jest pobliski przystanek komunikacji miejskiej, z którego odjeżdżają przyspieszone linie autobusowe w kierunku centrum miasta.

Skarbka Skwer jest najlepszym do zamieszkania miejscem na Białołęce.

 

 

WizualizacjaWizualizacja

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i Politykę prywatności.