Własny lokal usługowy - gwarancja pewnego zysku

Lokale usługowe, lepsza inwestycja to większy zysk. 
Skarbka Skwer to kameralny projekt deweloperski realizowany na warszawskiej Białołęce, w miejscu, które posiada doskonałe walory lokalizacyjne. W ramach projektu powstaną 152 lokale mieszkalne o zróżnicowanych metrażach od 26 do 67 m². Z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców na terenie osiedla zaprojektowaliśmy część usługową, która wypełni lukę na lokalnym rynku handlowo – usługowym. 

Odkryj atuty naszych lokali usługowych: 

  • Idealna lokalizacja – inwestycja jest realizowana na jednej z ostatnich wolnych działek przy ulicy Skarbka z Gór. W bezpośrednim sąsiedztwie naszego projektu znajduje się bardzo dużo osiedli mieszkaniowych, dzięki temu nie będziesz musiał czekać aż potencjalni klienci zamieszkają w okolicy Twojego biznesu. 
  • Przestrzeń z potencjałem – pomimo tego, że w sąsiedztwie naszego projektu znajduje się dużo osiedli mieszkaniowych brakuje przy nich lokali usługowych. Nasz projekt doskonale wypełnia tą lukę rynkową.
  • Pewna inwestycja – zakup lokalu usługowego to jedna z najbardziej perspektywicznych, stabilnych i rentownych lokat kapitału. Zaletą naszych lokali usługowych jest: duży ruch pieszych, pobliski przystanek autobusowy oraz ogólnodostępne miejsca postojowe dla Klientów.
  • Elastyczna aranżacja - Przeciętna powierzchnia zaprojektowanych lokali wynosi 170 m². Dajemy naszym klientom możliwość dostosowania lokalu użytkowego do indywidualnych potrzeb Kupującego, w tym do zmniejszenia jego metrażu. 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do naszego Doradcy tel.: 614 155 614

 

 

 

 

Wizualizacja

DOSTĘPNE LOKALE

Numer lokalu Pow. Plan
LU5 97.40 m 2 Zapytaj
LU3 169.05 m 2 Zapytaj
LU4 169.05 m 2 Zapytaj
LU1 173.64 m 2 Zapytaj
LU1 175.03 m 2 Zapytaj

Ta strona używa plików cookie (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i Politykę prywatności.